Novoletni ples

Na šoli je v četrtek, 19.12, ob 18.uri potekal  novoletni ples, ki ga je organiziral 9. razred.

Povabljeni so bili vsi učenci in učitelji na šoli. Na plesu so prodajali hrano (pecivo, kokice, pico in čips), pijačo, svetleče zapestnice in srečke. Po vsakem srečelovu je potekala tudi dražba. Vsi učenci so se najbolj razveselili, ko je prispela pica. Takrat so vsi hitro stekli k mizam, da bi bili deležni vsaj enega kosa. Med plesom so devetošolci izbirali pevske talente. Za učence razredne stopnje se je ples zaključil ob 20.uri, učenci predmetne stopnje pa so lahko plesali do 22.ure. Ples je bil za vse učence zabaven, vesel in smešen. Proti koncu plesa so bile še zmenkarije. Na zmenkarije so se učenci in učenke prijavili sami. Najprej je ena učenka izbirala med tremi fanti, nato pa je še fant izbiral med tremi puncami.

Ples se je večini učencev zdel super. Večina se je udeležila srečelova (vsaj učenci razredne stopnje) na katerem so dobili razne drobnarije (od majic do avtomobilskih tablic). Vsi že nestrpno pričakujejo naslednji ples. Hvala 9. razredu za super ples!

Otvoritev plesa s plesno koreografijo devetošolcev.

Devetošolke …

… in devetošolci.

Pa še ena skupinska.

Kraljica in kralj letošnjega plesa.

Zahtevna koreografija.

Brez kola enostavno ne gre.

Pa še v drugo stran.

In spet v desno.

Plesalci, ki so jih srbele pete.

Svetlobni efekti.

Modni ikoni 🙂

Prigrizki.

Zmenkarije.

2. del.

Ko ples vzameš čisto zares.