KULTURNA PRIREDITEV

V četrtek,13. 2. 2020, je na naši šoli potekala kulturna prireditev.

Udeležili so se je starši učencev šole, župan Občine Postojna Igor Marentič, bivši ravnateljici Magda Jakin Černe in Nataša Režek Donev, ravnatelj Goran Uljan in vsi učitelji. Nastopali so vsi učenci šole in polovica vrtčevskih otrok. Prireditev sta povezovala devetošolca Enya in Gašper. Na začetku so prikazali videoposnetka Škratkov in Zajčkov (vrtec),nato pa še animirani film 7. razreda.  Nato sta nastopili še dve skupini iz vrtca Ježki in Mravljice, za njimi pa še po razredih vsi učenci z razredne in predmetne stopnje. Na koncu sta zapela otroški in mladinski pevski zbor skupaj z učiteljicami. Prireditev je bila precej glasbeno obarvana, saj smo slišali veliko slovenskih narodnih, navijaških in novejših pesmi. Obiskovalcev je bilo skoraj toliko kot je velika naša telovadnica.

To leto so se učenci, ki hodijo na neobvezni izbirni  predmet Umetnost zelo potrudili naslikati znamenitosti Slovenije. Sceno so obogatili še svetlobni efekti in platno za projekcijo.

Učenci in učitelji pa tudi vzgojiteljice vrtca so bili zelo zadovoljni, da je prireditev uspela in je za nami,

Novinarski krožek